Наші традиції

У школі проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними.

1 ВЕРЕСНЯ

Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Традиційний концерт - подарунок вчителям, який готують всі учні, виставка композицій "Золота осінь".

НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для молодших школярів проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

А старшокласники готують святковий концерт "Всі зірки - до нас на Новий Рік!", після якого розважаються на дискотеці.

А на наступний день - настають зимові канікули.

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, в роботі МАН, в шкільному житті.

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуваний випускний вечір. Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, батьки. Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники ідуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.

Наше свято!

Сьогодні добра нагода для роздумів.

Виокремлю найважливіші, на мій погляд, із них.

Найперше – особлива, неповторна атмосфера, яка панує в наших стінах. У ній співіснують та доповнюють один одного флюїди любові та взаємної вимогливості, свободи творчості та відповідальності, спільного бажання добра один одному;

по-друге, – неоціненні можливості для розкриття своїх здібностей і талантів, самоповаги та самоствердження у цьому житті;

по-третє, – світлий, неодноразово підтверджений оптимізм, віра в добре майбутнє наших випускників.

Сьогодні наша школа в повній мірі реалізує свою головну місію – підготовку конкурентноздатних в загальнонаціональному масштабі випускників. В цьому велика, часто справді подвижницька робота Вас, дорогі мої колеги-педагоги, щоденна наполеглива праця Вас, дорогі наші учні, турбота Ваших батьків, постійна підтримка багатьох людей, батьків, керівників районної влади.

Всіх нас об’єднала наша школа, яка сама по собі стала великою цінністю для кожного з нас.

Зі святом Вас, друзі!

Вірю, що кращі часи у нас ще попереду!

З повагою класний керівник випускного класу Фекете Оксана Юріївна

Зупинися, мить…

Час біжить надзвичайно швидко. Не встигаєш у цій погоні вловити найцікавіші моменти. А їх нині якраз і вистачає, особливо, у нас. Адже це наші останні дні в нашій школі. Як мало залишилось до останнього дзвоника. Відлік часу йде уже не на години, а на хвилини. Для нас, дев'ятикласників, ці дні дорогоцінні. Ми намагаємося запам’ятати кожну мить, відкладаючи її все глибше і глибше у своє серце. Пройдуть роки, і саме ці миті перетворяться у найтепліші спогади про рідну школу.

Шкільні роки… Як швидко вони минають, і як невчасно ми починаємо замислюватись над їхнім значенням. Позаду все: заліки, контрольні, цікаві уроки, довгоочікувані перерви, невиконані домашні завдання та такі бажані дванадцятки. Попереду – нове життя. А ще хочеться сказати: «Мить, зупинись, зачекай, не поспішай, дай нам у рідній школі ще побути! Дозволь попрощатись із стінами другої домівки, пройтись галасливими коридорами, затишними кабінетами. Мить, зупинись, не гони у доросле самостійне життя».

Та час невблаганний. І тому саме зараз нам хочеться висловити найщиріші слова подяки нашим вчителям, батькам і класному керівнику , директору, завучу, бібліотекарю, кухарям, технічному персоналу.

Хай сторицею повертається за все, що ви зробили нам. Пам’ятайте про нас!

Випускники 2012 року.

Кiлькiсть переглядiв: 2015

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.