/Files/images/11/ukrainian_couple_1.png

/Files/images/foto_shkoli/0_a29b7_f21247be_L.gif /Files/images/50327023.gif

Патріотичне виховання - це сфера духовного життя, яка проникає в усе,що пізнає, робить, до чого прагне, що любить і ненавидить людина, яка формується.

(В. О. Сухомлинський)

"Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього.Хто не шанує видатних людей свого народу, той сам не гідний пошани.” М. Рильський

Весело, гамірно, яскраво, неймовірно дружно і надзвичайно смачно пройшов сьогодні шкільний ярмарок у Широківському НВК, організований вчителем хімії та фінансової грамотностіТетяна Галас.Активними продавцями були учні 5-9 класів. Учні вміло брали ініціативу у власні руки, продаючи та рекламуючи свій смачний товар.Щоб продати якомога більше смаколиків, учні накладали їх на підноси чи тарілки та виходили з-за столів пропонували усім присутнімДуже хочеться подякувати за активність, ініціативність та підтримку усім батькам, які із задоволенням та натхненням постійно долучаються до ї цікавих та потрібних шкільних справ.Кошти учні підрахували по класам, зібрано загальну суму 2172 грн. Отримані кошти з цьогорічного ярмарку підуть на допомогу потребуючим.

Займатись благочинністю вже стало доброю традицією для наших учнів та колег. 3-го грудня у НВК організовано, за сприяння заступника директораТетяна Корпош, вчителя музичного мистецтваОксана Березовськата педагога-організатораКопинець Ренатаблагодійний концерт із платним входом 5 грн. Всі зібрані в рамках концерту кошти були віднесені у м. Виноградів та направлені на лікування Сашка Костроби із Сасова.

Наші діти, долучаючись до таких заходів, відчувають, що роблять щось потрібне і корисне, формують у собі активну громадянську позицію людей, небайдужих до потреб та проблем інших.

/Files/images/28.gif

9 листопада, в рамках Дня української писемності учні 5-7 класів провели виховний захід "Мово рідна, слово рідне"З кожним роком актуальнішою є проблема патріотичного виховання молоді. Дунковицький ЗЗСО І-ІІ ст. може з гордістю заявити, що наші діти є вірними патріотами Батьківщини, які зберігають її давні традиції поєднуючи їх з новаторськими видами діяльності. Наші найменші учні своїм виступом довели всю важливість української мови, показали колорит і різноманітність "солов'їної", впевнили нас в тому, що вони є справжніми патріотами і люблять Україну.
21 листопада - щорічно в цей день по всій Україні відзначається державне свято - День Гідності та Свобови. Класні керівники провели Урок мужності і милосердя "У їхніх серцях жила Україна"Події листопада 2013 призвели до корінних змін в нашій країні. Це був час важких випробувань для всієї України, які продемонстрували всьому світові прагнення до свободи і реальної незалежності. Гідність і свобода коштували нам дуже дорого - до сих пір ми платимо за них життями наших співгромадян.Наші учні повністю перенесли нас в ті події. Правильно підібрані пісні, вірші і вислови дали нам змогу відчути на собі все те, що колись відчувала Україна і її жителі не так давно, і, безумовно те, що відбувається і зараз.

6 грудня - День Збройних Сил України. Педагог-організатор Хрипта Марина Михайлівна разом з дружнім колективом учнів 5 класу провели виховний захід, приурочений святкуванню Дня Збройних Сил "У граніті, в бронзі, у серцях"На святі було добре показано події минулого в доцільно підібраних сценках, гуморесках, віршах і патріотичних піснях. Учні 5 класу показали свою артистичність, відповідальність, розуміння та велику вдячніть за світле майбутнє та за життя.Бажаємо Вам, наші захисники вірно і гордо стояти на сторожі спокою і блага країни, сміливо і легко витримувати всі натиски з боку противника усувати будь-які проблеми і перешкоди на горизонті, зберігати спокій і оптимізм душі, зберігати щастя й доброту в серці!
22 січня - День Соброності України. Саме в цей день 1919 року було проголошено Акт Злуки УНР та ЗУНР. В цьому році Акту Злуки 100 років. В Широківському НВК учні та керівники надали велике значення цьому святу.Почалося святкування з невеличкого, але змістовного виступу учнів 5-го та 6-го класів. Згодом, учні та вчителі всієї школи вийшли на подвір`я і об`єдналися в ланцюг, який слугував ланцюгом об`єднання Західної та Східної частин України, після параду в ланцюзі кожен мав змогу причепити значок (який отримав на початку дня) "Голуба Миру", що є символом миру та злагоди на всіх межах нероздільної України.З допомогою педагога- організатора Хрипта М.М.. та вчителя історії Меренич О.М. було знято та змонтовано відео-флешмоб присвячений святкуванню Дня Соборності України.Не треба нам сварок, незгоди, ганьбиЗ*єднали країну ми навіки.Не зможе ніщо наш союз розірвати.Соборна країна! Ви чуєте?! Ні?!Одна Україна! Єдиная мати!І краще країни нам не знайти.З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ!!!


Сто років тому відбулася одна з найтрагічніших подій в історії нашої країни. Українські студенти віддали свої життя, щоб захистити Київ від наступу більшовиків. І, нажаль, навіть в наші часи складається враження, що все повторюється. В цей день, колектив закладу хвилиною мовчання вшанував пам*ять загиблих під Крутами юнаків. Було проведено невеличкий умовний ескурс в тодішні часи з допомогою доцільно підібраної інформації, та відеоролика із точним зображенням подій того часу.Над Крутами снігІ пронизливий вітерУ січні ридає, голосить, гуде;Шукає могили, де воїни дітиНа вічнім спочинку. Немає ніде.Організація роботи з питань патріотичного виховання

Участь у Міжнародному флешмобі #Global Shevchenko

Конкурс юних філологів присвячений Дню рідної мови

Участь у Міжнародному флешмобі до Дня соборності України #United Ukraine

Відеогазета до Дня соборності України " У серці з Україною"

Літературно-музична композиція " Україна гідна свободи" (участь у районному фестивалі-конкурсі "Веселковий гурт")

Відеогазета до Дня писемності та мови "Мова наша солов'їна"

І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Джура"

Акція "Молитва за мир в Україні"

Конкурс малюнка на асфальті до Дня миру "Нам потрібне мирне небо..

Сценарії виховних справ

ГОДИНА СПІЛКУВАННЯ "ТЕРНИСТИЙ ШЛЯХ ДО СОБОРНОСТІ " (до Дня Соборності України )

УРОК МУЖНОСТІ "МОЖНА ВСЕ НА СВІТІ ВИБИРАТИ СИНУ,,,"

СЦЕНАРІЙ СВЯТА "КОЗАЦЬКА ДЕРЖАВА- НАША ГОРДІСТЬ І СЛАВА"(до Дня захисника України)

СЦЕНАРІЙ СВЯТА "МУЖАЙ ПРЕКРАСНА НАША МОВО"(до Дня писемності та мови)


Народні символи України:

/Files/images/aaa/DNZ_Kristlyk_12.png
Національно-патріотичне виховання є складовою загального виховного процесу підростаючого покоління, головною метою якого є набуття молодими громадянами 14-35 річного віку соціального досвіду, готовності до виконання громадянських і конституційних обов'язків, успадкування духовних надбань українського народу, досягнення високої культури взаємин, формування особистісних рис громадянина Української держави, фізичної досконалості, моральної, художньо-естетичної, інтелектуальної, правової, трудової, екологічної культури.

Здійснення системного національно-патріотичного виховання є однією з головних складових національної безпеки України. Національно-патріотичне виховання формується на прикладах історії становлення Української державності, українського козацтва, героїки визвольного руху, досягнень у галузі політики, освіти, науки, культури і спорту.

Національно-патріотичне виховання включає в себе соціальні, цільові, функціональні, організаційні та інші аспекти, охоплює своїм впливом усі покоління, пронизує всі сторони життя: соціальну-економічну, політичну, духовну, правову, педагогічну, спирається на освіту, культуру, науку, історію, державу, право.Завдання національно-патріотичного виховання:- забезпечення сприятливих умов для самореалізації особистості в Україні відповідно до її інтересів та можливостей; - виховання правової культури, поваги до Конституції України, Законів України, державної символіки — Герба, Прапора, Гімну України та історичних святинь; - сприяння набуттю молоддю соціального досвіду, успадкування духовних та культурних надбань українського народу; - формування мовної культури, оволодіння та вживання української мови як духовного коду нації; - формування духовних цінностей українського патріота: почуття патріотизму, національної свідомості, любові до українського народу, його історії, Української Держави, рідної землі, родини, гордості за минуле і сучасне на прикладах героїчної історії українського народу та кращих зразків культурної спадщини; - відновлення і вшанування національної пам'яті; - утвердження в свідомості громадян об'єктивної оцінки ролі українського війська в українській історій, спадкоємності розвитку Збройних Сил у відстоюванні ідеалів свободи та державності України і її громадян від княжої доби, Гетьманського козацького війська, військ Української народної республіки.

Січових стрільців, Української повстанської армії до часів незалежності; - формування психологічної та фізичної готовності, молоді, до виконання громадянського та конституційного обов'язку щодо відстоювання національних інтересів та незалежності держави, підвищення престижу і розвиток мотивації молоді до державної та військової служби; - відродження та розвиток українського козацтва як важливої громадської сили військово-патріотичного виховання молоді; - забезпечення духовної єдності поколінь, виховання поваги до батьків, людей похилого віку, турбота про молодших та людей з особливими потребами; - консолідація діяльності органів державного управління та місцевого самоврядування, навчальних закладів, громадських організацій щодо національно-патріотичного виховання; - сприяння діяльності установ, навчальних закладів, організацій, клубів та осередків громадської активності, спрямованих на патріотичне виховання молоді; - підтримання кращих рис української нації – працелюбності, прагнення до свободи, любові до природи та мистецтва, поваги до батьків та родини; - створення умов для розвитку громадянської активності, професіоналізму, високої мотивації до праці як основи конкурентоспроможності громадянина, а відтак, держави; - сприяння розвитку фізичного, психічного та духовного здоров'я, задоволення естетичних та культурних потреб особистості; - виховання здатності протидіяти проявам аморальності, правопорушень, бездуховності, антигромадської діяльності; - створення умов для посилення патріотичної спрямованості телерадіомовлення та інших засобів масової інформації при висвітленні подій та явищ суспільного життя; - реалізація індивідуального підходу до особистості та виховання.
В рамках національно – патріотичного виховання в школі проводяться виховні години, бесіди, темами яких є: святкування знаменних дат, ознайомлення з історією рідного краю, звичаями і традиціями українського народу, видатними людьми України тощо. Традиційним стало проведення святкувань Дня Збройних Сил України, Дня Соборності,
Дня Захисника Вітчизни, Дня української письменності, відзначення Дня міста, змагань «Козацькі забави». В рамках святкування цих знаменних дат було проведено: - виховні години в усіх класах; - зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни і учасниками бойових дій; - зустрічі з членами громадської організації

Пріоритетний напрямок роботи школи:

ГРОМАДЯНСЬКО - ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ

фото

Патріотизм(від грецького “патріс”) – це любов до Батьківщини, відданість Вітчизні, народу. Але в умовах українських реалій, коли багато речей викликають у суспільстві негативне ставлення, виховувати справжніх патріотів дуже складно. Чи є сьогодні альтернатива патріотизму? Мабуть, ні. І якщо в суспільстві буде панувати нігілізм, нехтування долею рідної країни, це призведе до бездержавності і ще гіршого життя...

МОДЕЛЬ ПАТРІОТА Девіз Якщо буде світло в душі, буде краса в людини,Якщо є краса в людини, буде гармонія в домі,Якщо є гармонія в домі, буде порядок у націїЯкщо є порядок у нації, буде мир у світі

День Соборності відзначається в Україні щороку 22 січня, на честь проголошення в цей день у 1919 році Акту возз'єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Тоді незалежні частини України, що постали на уламках зруйнованих Російської та Австро-Угорської імперій, об'єдналися в єдину соборну і неподільну Українську державу. Український народ, що століттями був розділений між різними країнами, визволився нарешті з неволі і отримав можливість об'єднатися на своїй землі в цілісній Україні.

Флешмоб "Україна Єдина" (до Дня Соборності України)


Кiлькiсть переглядiв: 971

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.