/Files/images/oformlennya/Дистанційна освіта.gif

Дистанційне навчання

З 12.03.-24.04 2020

Докладні рекомендації для керівників закладів та управлінців є улисті Міністерства освіти і науки №1/9-154 від 11 березня 2020 року.

https://mon.gov.ua/storage/app/media/news/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/2020/03/11/1_9-154.pdf

/Files/images/28.gif

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

Щоб розпочати роботу:

1. Знайдіть свій клас.

2. Виберіть предмет.

3. Виконайте поставлені перед вами завдання у своїх робочих зошитах.

Педколектив КЗ "Дунковицький ЗЗСО І-ІІ ступенів" рекомендує учням школи під час карантину скористатися інформацією, що пропонується на сайті:

Картинки по запросу "дистанційне навчання в школі"
/Files/images/28.gif

Дистанційне навчання— сукупність сучасних технологій, що забезпечують доставку інформації в інтерактивному режимі за допомогою використання ІКТ (інформаційно-комунікаційних технологій) від тих, хто навчає (викладачів, визначних постатей у певних галузях науки,політиків), до тих, хто навчається (студентівчи слухачів). Застосовується під час підготовки як усередніх загальноосвітніх школахіЗВО, так і вбізнес-школах.

Основними принципами дистанційного навчання є інтерактивна взаємодія у процесі роботи, надання студентам можливості самостійного освоєння досліджуваного матеріалу, а також консультаційний супровід у процесі дослідницької діяльності. Дає змогу навчатися на відстані, за допомогоюдиспутівекспертівіз кількох країн, за відсутності викладача.

Основну роль у здійсненні дистанційного навчання відіграють сучасні інформаційні технології.


Кiлькiсть переглядiв: 2307

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.