Повернутися до звичайного режиму


Гурток англійської мови «Happy English»Керівник гуртка

Мікловш Наталія Василівна


/Files/image-0-02-05-5520473ef6bb7ed0417a00c1588a9359c218852bfda2b741eec08e0a68cc1e53-V.jpg


ПРО ГУРТОК


Як відомо, у сучасному суспільстві все більшого поширення набуває думка, що опановувати іноземну мову варто починати з дошкільного дитинства. По-перше, у цьому віці дитина швидше і якісніше запам’ятовує нові слова, адже за кожним словом закріплюється певний образ. По-друге, дитина саме в цей час оволодіває рідною мовою, тож іноземна даватиметься легше. По-третє, вивчення дошкільником іноземної мови сприяє загальному розвитку його індивідуальних мовленнєвих здібностей.

Діти віком 6 -7 років, відвідуючи наш гурток, граючись, малюючи, співаючи, танцюючи та просто отримуючи задоволення зможуть вивчити багато англійських слів, словосполучень і навіть речень.

Під час навчання, обмежуємо використання рідної мови на заняттях лише тоді, коли всі діти розуміють і реагують на прості звертання, вказівки, прохання, що робляться іноземною мовою. В умовах закладу позашкільної освіти вивчений матеріал застосовується не лише на спеціальних заняттях, а й в інших видах життєдіяльності дітей: проводяться іноземною мовою фізкультхвилинки, в іграх використовується іншомовні лічилки, діти співають іншомовні пісні.

Картинки по запросу Гурток"Happy English"
Кiлькiсть переглядiв: 531

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.