Повернутися до звичайного режиму
ГУРТОК З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ “DIVE INTO ENGLISH”

Вчитель Мікловш Наталія Василівна

Програма гуртка з англійської мови “Dive into English” призначена для учнів 5-х класів загальноосвітньої школи. Вік дітей 11 - 12 років. Термін реалізації програми: один рік. Заняття гуртка проводяться 1 раз на тиждень. Загальна кількість занять протягом навчального року становить 35 занять. Кожне заняття має свою назву, з урахуванням міжпредметних зв'язків між іноземною мовою та іншими предметами, такими як, література, історія, географія.

Рівень адаптації в іншомовному суспільстві залежить не тільки від знань мови, але й від знання соціокультурних особливостей цієї держави. Досягнення даної мети обумовлює доцільність проведення гуртка, тематикою якого є вивчення країнознавства та культури країни.Цілі роботи гуртка:- розвиток у школярів здібностей використовувати іноземну мову як інструмент спілкування в діалозі культур і цивілізацій сучасного світу;- розширення країнознавчих і культур. знань учнів та сприяння формуванню міжкультурної компетенції учнів;- формування навичок дослідницької роботи, навчання виконання проектних робіт.

Завдання роботи гуртка:

1. Поглибити знання учнів у різних видах мовленнєвої діяльності.

2.Розширити загальноосвітній кругозір учнів.

3. Підвищити мотивацію до вивчення англійської мови.

4. Розвинути навички індивідуальної, парної та групової роботи при виконанні різних видів роботи.

5. Реалізувати ці знання у проектній діяльності.

Актуальність даного гуртка полягає в необхідності знань про географію, політику, історію, культуру, традиції і побут країн англійської мови. Країнознавство покликане сприяти поглибленому вивченню іноземної мови через освоєння цих реалій - понять і термінів.

Знання національного менталітету допомагає краще зрозуміти характер співрозмовника-іноземця і встановити з ним міцні контакти.Методичну основу курсу складають:- індивідуальна самостійність робота;- групова дискусія;- бесіда;- аналіз конкретних ситуацій;- міні-опитування;- елементи спостереження, самоспостереження;- рольові ігри;- тестування та інші діагностичні процедури;- виконання міні-проекту і проекту.

Кiлькiсть переглядiв: 194

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.