Гурток « Природа і фантазія»( Керівник гуртка -Лупак Вікторія Богданівна)

Робота з природним матеріалом несе в собі великі можливості зближення дитини з рідною природою, виховання бережливого та шанобливого ставлення до неї та формування перших трудових навичок.

Природний матеріал - скарбниця для розвитку дитячої творчості. Вона дарує дитині естетичну та душевну насолоду а також формує почуття прекрасного. Програма для учнів шкільного віку

МЕТА РОБОТИ ГУРТКА:

Розширення уяви дітей, розвиток сенсомоторики, формування контролю і оцінки особистої діяльності, виховання в учнів усвідомлення необхідності охорони та вивчення природи.

ПРОГРАМА ГУРТКА ПЕРЕДБАЧАЄ ВИРІШЕННЯ ТАКИХ ЗАВДАНЬ:

- розширення світогляду дітей;

- формування шанобливого ставлення до природи;
- розвиток навичок у роботі з природним матеріалом;
- виховання естетичного і художнього смаку.
Під час засвоєння програми гуртка вихованці набувають ґрунтових знань з основ загального природознавства, ботаніки та екології. Програмою передбачено вивчення практично всіх природних матеріалів, що можуть бути використані в гуртковій роботі.
Для кращого засвоєння тем більшу кількість годин відведено на практичні заняття.
Керівник гуртка повинен ознайомити учнів з народною символікою України, виховати пошану до народних символів, почуття любові до природи рідного краю. Юннати беруть участь масових натуралістичних заходах, тематичних святах, організації різних виставок. Систематична робота з природним матеріалом: його правильним збиранням, заготівлею, збереженням та використанням виховує в них трудові навички, екологічну свідомість.
Керівник гуртка повинен звертати увагу на форми і методи занять, що сприяють розвитку творчих здібностей юннатів.
Форми занять. навчальні, дослідницькі, проведення практичних робіт, екскурсій, конкурсів-виставок, вікторин тощо.

У процесі роботи слід навчити учнів спостерігати за природою, аналізувати й узагальнювати отримані знання з подальшим їх застосуванням при підготовці різних наочних посібників.

/Files/images/muzey/20210916_142146.jpg
/Files/images/muzey/20210519_204828.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 114

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.