В червні в приміщенні гімназії відбувся звіт директора Мигович В.Ю.про результати роботи ДУНКОВИЦЬКОЇ ГІМНАЗІЇ за 2020-2021 навчальний рік.
ВСТУП

Шановні батьки, колеги, учасники зборів!

Вітаю вас усіх і дякую, що знайшли можливість взяти участь у цьому зібранні. Для мене цей звіт перед громадськістю - відповідальна і хвилююча подія, адже ваша думка про діяльність педагогічного колективу школи, її адміністрації і директора для мене є важливою.

У відповідності до функціональних обов’язків та на підставі Примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 23 березня 2005 р. № 178 (далі - Положення про порядок звітування), керуючись у своїй діяльності Конституцією України, законами України, Статутом школи та чинними нормативно – правовими документами в галузі освіти представляю Вашій увазі звіт про діяльність директора школи та про підсумки роботи колективу протягом навчального року.

У своєму звіті я намагатимуся охопити основні напрямки своєї діяльності, звернути увагу на створення в школі належних умов для забезпечення рівного доступу для здобуття якісної освіти.

Потужну державу і конкурентноздатну економіку створює згуртована спільнота творчих особистостей, відповідальних громадян, активних і підприємливих. Така особистість, її громадянська позиція, моральні якості, соціальні контакти формуються під час першої системної самостійної діяльності – упродовж навчання. Тому центральну роль у вихованні громадянина, який є особистістю, патріотом та інноватором, має виконувати система загальної середньої освіти – Нова українська школа. Вона має не просто реагувати на зміни, які відбуваються у суспільстві – вона має стати авангардом, рушійною силою цих змін

Дунковицька гімназія є комунальною власністю Кам’янської сільської ради Берегівського району Закарпатської області.

Уповноваженим органом управління гімназії є відділ освіти, охорони здоров’я, сім’ї, молоді та спорту, культури та туризму Кам’янської сільської ради Берегівського району Закарпатської області.

Основна діяльність школи спрямована на створення умов для реалізації державної політики в сфері освіти. Освітня стратегія освіти школи спрямована на забезпечення умов функціонування і розвитку загальної середньої освіти, створення сучасного освітнього середовища, підвищення якості освітніх послуг, орієнтованих на учня, з урахуванням демографічної ситуації відповідно до вимог суспільства, сільської громади, запитів громадян і потреб держави, області, села. Успішність подолання кожного рівня, виконання його освітніх завдань гарантується школою тільки за умови усвідомленого й добровільного дотримання всіх норм і правил шкільного життя, активної співпраці з батьками, відкритістю навчального процесу.

Кiлькiсть переглядiв: 43

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.