Кенез Мар’яна Василівна

Вчитель біології та хімії
/Files/images/4.png

Дата народження 7 вересня 1978 р.

Освіта (освітньо-кваліфікаційний рівень, найменування навчального закладу, рік його закінчення, спеціальністьспеціаліст, Ужгородський державний університет, 2001, біолог, учитель біології та хімії
За час роботи в школі Мар’яна Василівна зарекомендувала себе як добросовісний, досвідчений, здібний фахівець. Має відмінну науково-теоретичну підготовку. Досконало володіє ефективними прийомами і методами навчально-виховного процесу.Володіє та використовує інформаційно-комунікаційні технології, сучасні активні інноваційні форми навчання, які забезпечують якісний рівень успішності та виховання учнів. Впроваджує передовий педагогічний досвід. Вчитель викликає в учнів інтерес до навчання, формує в них позитивне ставлення до навчальної праці, стимулює їх долати труднощі, сприяє розвиткові мислення, здійснює індивідуальний та диференційований підхід до них.
Відзначається загальною культурою, стійкими моральними якостями, користується повагою і авторитетом серед педагогічного, батьківського та учнівського колективів.

/Files/images/SDC13698.JPG

/Files/images/SDC13700.JPG

/Files/images/SDC13703.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 608

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.